Hakkımızda

Hakkımızda

1961 yılının Aralık gibi soğuk bir kış ayında Ceyhan İlçesinin Yeniköy Nazımbey köyünde bir halk ebesi tarafından doğurtulmuşum. Zayıflığıma bakıp bu yaşamaz demelerine karşın ben bu açığımı ileriki yıllarda hızlı bir şekilde kapatmışım. İlköğrenimi mi köyümde tamamladım.Babamın okumaya karşı olan zaafı neticesinde Ceyhan ilçesine taşınarak önce  Arif Yaltır Orta Okulu'nu ve sonra da Ceyhan Lisesi'ni 1978 yılında bitirerek temel eğitimimi tamamladım.

Üniversite imtihanın ilk yılında hoca isteğini kırmayarak Mimarlık Bölümünü kazanıp 3 gün devam ettikten sonra bu resim yeteneği ile bu işin yürümeyeceğini anlayarak memleketime geri döndüm . Bir daha kazanamazsın sözlerine inat bir sene sonra babamın hastalığından ilham alıp 1979 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni kazandım.1 yılı Ankara'da hazırlık İngilizce olmak üzere 7 yılda sonradan çok sevdiğim mesleğime adım attım. Talihim orda da yaver gidip mecburi hizmet kurasında Şırnak Sağlık Ocağı'nı çektim Her işte bir hayır var deyip yollara düştüm. Gerçekten de hayır varmış. Şartları görünce ikinci girmemde TUS sınavını kazanarak İstanbul SSK Süreyyapaşa Hastanesi'nde Göğüs Hastalıkları asistanlık günlerim başladı.

4 yıllık bir İstanbul tecrübesinden sonra ailemin yanına gidip memleketime faydam olsun düşüncesiyle Adana Göğüs Hastalıkları Hastanesi'nde 1993 yılında uzman olarak görevime başladım. 2008-2011  Kasım  arası Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, 2011-2014 tarihleri arasında Özel Adana Hastanesi'nde çalıştım.2014 Mayıs ile 2015 Eylül ayları arasında Özel Avrupa Adana Hastanesin de çalışmaya devam ettim. Ekim 2015 -Aralık 2022 tarihleri arasında Özel Medline Adana Hastanesinde görev yaptım. İnşallah bu son olur diye  2023 ocak ayından itibaren Medical Park Seyhan Hastanesin de çalışmaya başladım.Serüven son bulmadı,şu anda FETHİYE DEVLET HASTANESİNDEYİM. 2001 yılında anlayışlı güzeller güzeli karımla evlenip, annemi mutlu ettim. O bana dünyanın en güzel iki kızını armağan etti. 
Şimdilik hayatı idare edip gidiyoruz...

Telefon
WhatsApp
İnstagram
Telegram